KONST / Litografier / Färglitografi 11536464
nr 1153 6464
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Norrtälje", signerad och numrerad 111/290, motivet: 30x43
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:30:45
13/12 19:46:31
500 kr
18/12 19:25:45
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann